Program Partnerski

 

Program Partnerski - Relacje, które się opłacają.

 

Iwestując w działki z programem Agrofortis, jest też możliwość udziału w prostym programie partnerskim: "wynagrodzenie za polecenie". Za zawarte z takich poleceń umowy z nowymi klientami, osoba polecająca jest wynagradzana w postaci świadczeń pieniężnych lub rabatów we własnym programie Agrofortis.

 

Dwa rodzaje wynagrodzeń:

Podstawową gratyfikacją jest procentowe wynagrodzenie od każdej wpłaty dokonanej przez osobiście rekomendowanego klienta i jest ona na poziomie 14,3% netto.

Dodatkową formą wynagrodzenia jest wynagrodzenie zespołowe naliczane od każdej wpłaty klientów pozyskanych przez naszych klientów. Jest ono liczone do 10 generacji wytworzonych relacji i jest na poziomie 0,96% netto.

 

Ciekawostka:

Pozyskując 7 klientów inwestor zyskuje takie wynagrodzenie, które pozwala mu spłacić swoją umowę Agrofortis wyłącznie z przyznawanej prowizji. Jest to sytuacja bez precedensu, gdyż majątek o wartości ok 100000 zł w postaci pięknie położonej nieruchomości na Mazurach, spłaca się sam, dzięki własnemu zaangażowaniu w proces prostych poleceń.

 

Dodatkowa motywacja:

Ponadto dodatkowym bodźcem motywacyjnym jest atrakcyjna nagroda przyznawana po przekroczeniu progu sprzedaży 50 działek (nie zawsze to oznacza 50 klientów). Tą nagrodą jest zakup nowego samochodu osobowego do wartości 60000 zł !

 

Szkolenie i wsparcie:

Sympozjum Treeneo - cykliczna impreza wizerunkowa, organizowana w luksusowych warunkach. W trakcie imprezy ciekawe wykłady, zaproszeni, znakomici specjaliści różnych branż. Doskonała okazja do zawarcia ciekawych znajomości, zdobycia unikalnej wiedzy i doskonałego wypoczynku jak również możliwość postawienia stopy na nieruchomościach będących przedmiotem sprzedaży w programie Agrofortis.
Inwestor Info - cykl mikro szkoleń organizowanych w różnych ośrodkach miejskich w Polsce przy współpracy z fimą Korzenie Sukcesu. Celem Inwestor Info jest wsparcie w procesie sprzedaży oraz profesjonalny przekaz związany z ofertą Agrofortis.

 

Cechy PP w Treeneo:

Prawdopodobnie najwyższe wynagrodzenie na rynku nieruchomości.
Działalność w prestiżowo postrzeganej branży.
Regularność zarobkowania.
Własna trwała inwestycja z olbrzymim dyskontem.
System szkoleń podnoszących kwalifikacje. Atrakcyjne środowisko bardzo ciekawych ludzi.
Praca w nowej branży bez konkurencji na rynku
Doskonale postrzegany rynek inwestycji w nieruchomości gruntowe.

 

Zapraszam do rejestracji w serwisie: www.laciak.treeneo.com - można się zarejestrować na okres próbny i zobaczyć jak wygląda portal "od środka". W razie pytań, czy niejasności - proszę o kontakt.

 • Zysk

  Bezpieczna inwestycja w przyszłość Twoją i Twoich bliskich!

 • Bezpieczeństwo

  Podczas zawirowań na rynkach finansowych inwestycja w grunty to spokój i stabilizacja!

 • Prestiż

  Własny kawałek Mazur!

 • 1
 • 2
 • 3